Multimedia film video

» Rajdladzieci.pl - multimedialny sklep dla dzieci

Ideą działania sklepu jest przede wszystkim przekazywanie maluchom wiedzy i dobrych wartości poprzez zabawę i ciekawe produkty edukacyjne. W naszej ofercie staraliśmy się zgromadzić artykuły bezpieczne, kolorowe, atrakcyjne dla dziecka i rodzica. Znajdziesz u nas szeroką gamę książek i książeczek edukacyjnych i religijnych, bajki dvd, muzykę dziecięcą, gry komputerowe, planszowe i karciane, gadżety chrześcijańskie i wiele innych produktów dla dzieci. Dla rodziców przygotowaliśmy ciekawe poradniki wychowawcze, albumy okolicznościowe i wiele pomysłów na prezenty.

kategorie » Sklepy hurtownie, Multimedia film video, Ciekawe linki,» Fotograf dzieci | Fotografia dziecieca | Bialystok i okolice | Kasia Znana

Uśmiech i łzy, grymasy na twarzy, pierwsze kroki i upadki, smutki i radości, nowe odkrycia oraz wiele innych cennych i niepowtarzalnych emocji przemija niepostrzeżenie. Pozwól uchwycić je okiem profesjonalnego fotografa i wielbicielki dziecięcego świata.

kategorie » Multimedia film video, Rodzice opiekunowie, Dla dzieci,» Hipofotam - fotografia dzieci

Fotografia dziecięca to moja pasja. Tworzę oryginalne i niebanalne zdjęcia dzieci oraz zdjęcia rodzinne, które są wspaniałą pamiątką w domowym albumie. Wykonując fotografie dzieci staram się uchwycić delikatność młodego człowieka, jego niezaspokojoną ciekawość świata, naturalność i swobodę zachowania oraz towarzyszące temu emocje. Zdjęcia dzieci wykonuję już od pierwszych chwil ich życia. Zapraszam do skorzystania z mojej oferty. Pracuję na terenie Warszawy i okolic. Michał Micherdziński Hipofotam - fotografia dzieci

kategorie » Multimedia film video, Ciekawe linki,» KamerKids – Monitoring domowy z myślą o dziecku

KamerKids to system monitoringu służący do zachowania stałego podglądu na to, co dzieje się w domu podczas naszej nieobecności. W każdej chwili można zerknąć do domu, a jeśli nie mamy na to czasu, można w dowolnym momencie odtworzyć nagrany wcześniej film. Obsługa systemu jest szybka i wygodna, a w razie problemów nasi pracownicy służą pomocą.

kategorie » Rodzice opiekunowie, Ciekawe linki, Multimedia film video,» Portal dla nastolatek

Serwis społecznościowy dla dziewczyn - konkursy, nagrody, niespodzianki, gry, zabawa, problemy nastolatków, serwis randkowy i wiele innych atrakcji.

kategorie » Dla nastolatków, Rozrywka, Multimedia film video,