Najnowsze wpisy

» Trader's Area - Wszystko dla Tradera i Inwestora

Trader's Area jest serwisem edukacyjnym przeznaczonym dla inwestorów oraz traderów rynków finansowych. W portalu tradersarea.pl zarówno początkujący jak i zaawansowany uczestnik obrotu na rynkach finansowych znajdzie interesujące materiały z kategorii: strategie inwestycyjne, wskaźniki analizy technicznej, oprogramowanie transakcyjne. Trader's Area to również baza wiedzy z tematyki inwestycyjnej, która skupia się wokół najważniejszych pojęć, regulacji, instytucji rynkowych itp. Jeśli poważnie podchodzisz do tematyki inwestycyjnej, to serwis TradersArea.pl jest dla Ciebie.

kategorie » Ciekawe strony WWW, Serwisy edukacyjne, Inne,» Internetowa giełda

Serwis zawiera podstawowe pojęcia związane z finansami jak i giełdami. Serwis z aktualizacjami o nowe informacje który pomoże zrozumieć Ci podstawowe operacje finansowe i pomoże Ci zarabiać.

kategorie » Inne, Pomoce naukowe, Ciekawe strony WWW,» Przedszkole BAJECZKA - prywatne, niepubliczne przedszkole Bemowo, Bielany, Warszawa

Przedszkole Niepubliczne "Bajeczka" jest placówką integracyjną realizującą program, cele i zadania określone w ustawie o systemie oświaty posiadającym wpis do ewidencji placówek niepublicznych nr 219. Nasz program oparty jest o założenia pedagogiki humanistycznej, która w centrum zainteresowania stawia podmiotowość dziecka.

kategorie » Wychowanie Przedszkolne, Szkoły niepubliczne, Inne,» Portal Oświata, awans zawodowy, praca dla nauczycieli, konspekty lekcji, prawo oświatowe, nauczyciel, szkoła, matura, egzamin

Serwis dla szeroko pojętej społeczności oświatowej. Praca dla nauczycieli. Publikacje nauczycielskie. Porady, nowości, oprogramowanie. Testy gimnazjalne, maturalne, dla sp.

kategorie » Ciekawe strony WWW, Strony nauczycieli,» Z myślą o Oświacie - oswiata.abc.com.pl

Serwis oświatowy skupiający się na prawnych aspektach działalności szkół oraz innego rodzaju ośrodków edukacyjnych. Właściwe akty prawne oraz porady.

kategorie » Ciekawe strony WWW, Pomoce naukowe, Strony nauczycieli,