Serwisy edukacyjne

» Trader's Area - Wszystko dla Tradera i Inwestora

Trader's Area jest serwisem edukacyjnym przeznaczonym dla inwestorów oraz traderów rynków finansowych. W portalu tradersarea.pl zarówno początkujący jak i zaawansowany uczestnik obrotu na rynkach finansowych znajdzie interesujące materiały z kategorii: strategie inwestycyjne, wskaźniki analizy technicznej, oprogramowanie transakcyjne. Trader's Area to również baza wiedzy z tematyki inwestycyjnej, która skupia się wokół najważniejszych pojęć, regulacji, instytucji rynkowych itp. Jeśli poważnie podchodzisz do tematyki inwestycyjnej, to serwis TradersArea.pl jest dla Ciebie.

kategorie » Ciekawe strony WWW, Serwisy edukacyjne, Inne,» Portal Studentów Uniwersytetów Europejskich i Polskich

Na stronie znajdziesz szereg informacji dotyczących studenckiego życia, w tym dotyczących organizacji życia w akademiku, przygotowywania posiłków na studencką kieszeń, poszukiwania stażu i pracy, planowania niedrogich wakacji i wiele więcej. Na stronie znajduje się katalog polskich uniwersytetów, rankingi uniwersytetów polskich i europejskich, ogłoszenia studenckie, a nawet informacje skierowane do aktualnych maturzystów.

kategorie » Serwisy edukacyjne, Uczelnie wyższe, Ciekawe strony WWW,» Opracowania lektur szkolnych

Zapraszamy na nasze strony poświęcone lekturom szkolnym. Znajdziesz tam pełne opracowanie wraz ze wszystkimi tematami lekcji omawianych na języku polskim. Ponadto przygotowaliśmy biografie znanych twórców oraz notatki szkolne często zadawane jako praca domowa. Aby rozszerzyć wiedzę zawsze można skorzystać z bibliografii przedmiotowej.

kategorie » Serwisy edukacyjne, Pomoce naukowe,» Rodzinna księgarnia edukacyjna.

Pomoce dla pedagogów, rodziców, dzieci. Edukacyjna księgarnia internetowa dla pedagogów, terapeutów, rodziców i dzieci. Książki, gry i multimedia. Duży wybór pomocy edukacyjnych. ADHD, Autyzm, Dysleksja, Logopedia, Niepełnosprawność, Terapia dziecka i wychowanie. Księgarnia Familijna.com.pl. Najlepsza księgarnia w sieci.

kategorie » Księgarnie antykwariaty, Pomoce naukowe, Serwisy edukacyjne,» Instytut Wspomagania Oświaty

Dokumentacja, narzędzia i procedury dla placówek oświatowych do pobrania, porady prawne oraz aktualności oświatowe oraz nadzór pedagogiczny.

kategorie » Serwisy edukacyjne, Urzędy instytucje, Ciekawe strony WWW,