Szkoły gimnazjalne

» Szkoła Rodzinna w Wesołej

Nasza szkoła istnieje od 1992 roku Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej na czas nieokreślony. Nauczając zarówno ludzi młodych jak i dorosłych kładziemy szczególny nacisk na naukę języków obcych i informatyki oraz staranne przygotowanie do egzaminów. Współpracujemy z PTD - Polskim Towarzystwem Dysleksji Jesteśmy członkiem: KFON - Krajowego Forum Oświaty Niepublicznej ECNAIS - The European Council of National Associations of Independent School ESED - European School Exchange Databank Adres: ul. Kruszyny 14A 05-077 Warszawa-Wesoła Tel/fax: (022) 773-33-77

kategorie » Strony Szkół i Klas, Szkoły gimnazjalne, Szkoły ogólnokształcące,» Prywatne Gimnazjum nr 5 w Krakowie

Czy szukasz dobrego gimnazjum dla swojego dziecka w Krakowie? Czy zależy Ci by w szkole był dobry poziom nauczania a jednocześnie miła atmosfera? Czy stawiasz na indywidualne podejście do każdego z uczniów i zależy Ci na tym, by klasa Twojego dziecka nie była zbyt duża? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś 'tak', to oznacza to, że dobrze trafiłeś. Nasza placówka - Prywatne Gimnazjum nr 5 to szkoła z wysokim poziomem nauczania, a jednocześnie posiadająca wspaniałą kadrę pedagogiczną, która oprócz nauki także wychowuje swoich uczniów. Zapraszamy do nas, lub na naszą stronę internetową!

kategorie » Szkoły gimnazjalne, Szkoły niepubliczne, Szkoły ogólnokształcące,» Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie

Zapraszamy do przeglądania oficjalnej strony Gimnazjum Miejskiego nr 1 w Sławnie im. mjra H. Sucharskiego

kategorie » Szkoły gimnazjalne,» Fizyka.net.pl

Materiały edukacyjne z programu fizyki dala szkół podstawowych średnich. Zgromadzone materiały bardzo przydatne w tak zwanych podbramkowych sytuacjach.

kategorie » Szkoły gimnazjalne,