Szkoły niepubliczne

» Przedszkole BAJECZKA - prywatne, niepubliczne przedszkole Bemowo, Bielany, Warszawa

Przedszkole Niepubliczne "Bajeczka" jest placówką integracyjną realizującą program, cele i zadania określone w ustawie o systemie oświaty posiadającym wpis do ewidencji placówek niepublicznych nr 219. Nasz program oparty jest o założenia pedagogiki humanistycznej, która w centrum zainteresowania stawia podmiotowość dziecka.

kategorie » Wychowanie Przedszkolne, Szkoły niepubliczne, Inne,» Prywatne przedszkole Słoneczko

Przedszkole Niepubliczne "Słoneczko" powstało 1 września 1998 roku na podstawie wpisu do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Stołecznego Warszawy. Zapewniamy profesjonalną opiekę, wychowanie i wszechstronne nauczanie dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat, a także atmosferę szacunku, akceptacji, bezpieczeństwa, uprzejmości, dzielenia się i szanowania siebie nawzajem. Oferujemy szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, komfortowe warunki pobytu dzieci w małych grupach, wyśmienitą domową kuchnię.

kategorie » Wychowanie Przedszkolne, Szkoły niepubliczne, Inne,» Żłobek Integracyjny Małe Misie

Małe Misie to Zespół Niepublicznych Żłobków i Przedszkoli Integracyjnych zlokalizowanych w Warszawie. Placówki nie tylko edukują dzieci, ale też pielęgnują, zapewniają zabawę, chronią przed zagrożeniami oraz kontrolują postępy w rozwoju. Kadrę pracowniczą Żłobka Małe Misie tworzy zespół wykwalifikowanych opiekunów, w tym pedagogów i pielęgniarek,którzy pracę z dziećmi traktują jako misję.

kategorie » Wychowanie Przedszkolne, Organizacje Szkolne, Szkoły niepubliczne,» Andrzej Kalemba: Ośrodek Kształcenia Zawodowego z Wielunia

Ośrodek Kształcenia Zawodowego "Andrzej Kalemba" to niepubliczna szkoła zajmująca się edukacją zawodową osób dorosłych. Szkoła działa na terenie Wielunia od 2006 roku, co roku kształcąc setki osób na wybranych kierunkach. Każdy kurs zawodowy składa się z zajęć praktycznych i teoretycznych by w ostateczności zakończyć się egzaminem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe. Szkoła prowadzi kurs na wózki widłowe, szkolenia na operatorów żurawi i inne.

kategorie » Kursy szkolenia, Szkoły niepubliczne,» angielska szkoła Warszawa

Zależy Ci na rozwoju Twego dziecka, toteż poszukujesz dla niego odpowiedniej szkoły podstawowej? Jeśli interesują Cię szkoły działające na terenie Warszawy, zobacz propozycję naszej międzynarodowej placówki! Ze względu na wysokiej jakości nauczanie i świetną kadrę nauczycieli nasza propozycja zaliczana jest do grona najlepszych.

kategorie » Szkoły niepubliczne,