Ściągi gotowce

» E-pisanie.EDU.pl - pisanie prac

Do usług świadczonych przez nas serwis należy opracowywanie wzorów prac naukowych. Bywa to dość czasochłonne zadanie, dlatego postanowiliśmy pomóc wszystkim tym, którzy muszą się z tym zmierzyć. Nasze zadanie to nie tylko pisanie prac po polsku. Także pisanie w języku niemieckim znajduje się w naszej ofercie. Nasze usługi obejmują pisanie prac zaliczeniowych, pisanie prac inżynierskich, licencjackich, a także magisterskich. Zajmujemy się także pisaniem w języku angielskim. W pisaniu prac mamy duże doświadczenie. Zapraszamy!

kategorie » Pisanie prac, Pomoce naukowe, Ściągi gotowce,» Ortografka - serwis z dyktandami i grami ortograficznymi

Ortografka to serwis edukacyjny dedykowany zarówno uczniom szkół podstawowych jak gimnazjalistom. Do wykorzystania zgromadzonych w nim autorskich testów i dyktand szczególnie zachęcamy pedagogów pragnących efektywnie uczyć ortografii w atrakcyjnej formie. Również rodzice skorzystać mogą z możliwości, jakie oferuje im Ortografka w zakresie dodatkowych ćwiczeń z dziećmi oraz monitorowania na bieżąco ich postępów. Serwis składa się z czterech kategorii, z których każda odpowiada oznaczaniu w piśmie wybranych samogłosek i spółgłosek.

kategorie » Serwisy edukacyjne, Ściągi gotowce,» Wypracowania.pl

Wypracowania.pl podzielone są na logiczne kategorie. Znajdziesz tu mnóstwo materiałów dotyczących zarówno starożytnych cywilizacji jak i wypracowania dotyczące najnowszej historii. Kładliśmy bardzo duży nacisk na teksty dotyczące I i II wojny światowej jej genezy, przebiegu i skutków.

kategorie » Pomoce naukowe, Serwisy edukacyjne, Ściągi gotowce,» Opracowania lektur

Uprzejmie zapraszamy do korzystania z treści przedstawionych w naszym portalu. Przeczytasz tutaj streszczenia większości lektur z liceum, gimnazjum i podstawówki. Wszystkie obecne na naszej stronie teksty są darmowe. Prezentowane kompendium bardzo dobrze nadaje się do powtórki wiadomości do klasówek, sprawdzianów oraz do egzaminów końcowych, również matury z języka polskiego. Mamy nadzieję, że nasze materiały będą przydatne w nauce.

kategorie » Pomoce naukowe, Serwisy edukacyjne, Ściągi gotowce,» Dobre Ściągi

Materiały oferowane przez serwis Dobre Ściągi obejmują opracowania lektur szkolnych, życiorysy ich autorów, a także omawiają problematykę poszczególnych epok literackich. Posiadamy również prace przeznaczone dla maturzystów zawierające szczegółowo opracowane wybrane pytania maturalne.

kategorie » Ściągi gotowce, Pomoce naukowe, Serwisy edukacyjne,