Popularnonaukowe

» Prace doktorskie

Serwis prace doktorskie.pl świadczy kompleksowe usługi redakcyjne i wydawnicze dla osób piszących rozprawy naukowe. Wykonujemy korektę językową i formatowanie prac naukowych, świadczymy usługi tłumaczeniowe, graficzne oraz DTP. Wydajemy książki, e-booki, tworzymy e-publikacje na urządzenia mobilne.

kategorie » Pisanie prac, Uczelnie wyższe, Popularnonaukowe,» Wideo blog o matematyce

Jest to nietypowy blog matematyczny, na którym znajdziesz darmowe wideo kursy z matematyki dla studentów. Ucz się komfortowo przy swoim komputerze. W każdej chwili możesz zrobić przerwę lub obejrzeć ponownie lekcję. Na stronie jest mnóstwo animacji kolorowych ułatwiające zrozumienie pojęć matematycznych. Niektóre pojęcia są tłumaczone w nietypowy sposób co jest bardzo pomocne.

kategorie » Uczelnie wyższe, Korepetycje, Popularnonaukowe,» JakubFrankiewicz.eu

JakubFrankiewicz.eu – Nowoczesna Edukacja zaprasza do lektury subiektywnych opinii o finansach, edukacji, społeczeństwie i internetowej rewolucji. Strona którą warto czytać! Piszę o.. Przede wszystkim o Edukacji, Internecie, Społeczeństwie oraz Finansach. Piszę o tym co mnie fascynuje, interesuje, śmieszy lub drażni oraz o tym, nad czym aktualnie pracuje. Wskazuje ciekawe rozwiązania i służę poradąmi. Zazwycza piszę śmiertelnie poważnie (co nie znaczy, że nudno), chociaż niekiedy i z "przymrużeniem oka" czy ironicznym zacięciem. Zawsze jednak mocno subiektywnie..

kategorie » Ciekawe strony WWW, Popularnonaukowe, Kursy szkolenia,» Energia odnawialna

Instytut Energetyki Odnawialnej (EC BREC IEO) został utworzony w 2001 r. przez specjalistów z ówczesnego Europejskiego Centrum Energii Odnawialnej (EC BREC/IBMER). Trzon zespołu stanowią ludzie, którzy przygotowali podstawowe dokumenty dla sektora energii odnawialnej w Polsce: Strategię rozwoju energetyki odnawialnej, projekt programu wykonawczego do Strategii w zakresie zielonej energii elektrycznej, projekt ustawy o wykorzystaniu odnawialnych zasobów energii i promocji odnawialnych źródeł energii. Dokumenty te stanowią do dzisiaj bazę rozwoju polityki energetycznej i prawa energetycznego w kategorii odnawialne źródła energii (OZE).Założenie niezależnego Instytutu miało za zadanie bardziej dopasować połączenie działalności naukowo-badawczej z potrzebami rozwijającego się rynku energii odnawialnej w naszym kraju. EC BREC IEO jest jednym z pierwszych prywatnych instytutów naukowych, łącząc prace badawczo-rozwojowe z wdrożeniami i działalnością konsultingową w sektorach takich jak: energia odnawialna, energia wiatrowa, biogaz.

kategorie » Ciekawe strony WWW, Popularnonaukowe,» Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci

Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci jest organizacją pożytku publicznego, wspierającą rozwój zdolnych i ambitnych dzieci ze szkół podstawowych, gimnazjów i liceów. Przekaż 1% swojego podatku na cele Funduszu. Warto zainwestować w młodzież.

kategorie » Inne, Popularnonaukowe, Muzea wystawy,