Szkoły biznesu

» Szkoła Pamięci SPW Kraków

Szkoła pamięci SPW- jesteśmy ogólnopolską firmą zajmującą się szkoleniami z zakresu rozwoju osobistego.Wyspecjalizowaliśmy się w szkoleniach, których celem jest rozwój pamięci, koncentracji uwagi oraz poprawy umiejętności uczenia się i przyswajania informacji.

kategorie » Szkoły biznesu, Kursy szkolenia,» Konferencje

Odpowiednie wsparcie dla osób odpowiedzialnych za organizację konferencji. Strona ułatwia realizację zadania dotyczącego wyboru miejsca najlepszego na szkolenie czy konferencję. Znajdują się tu szczegółowe wiadomości o obiektach szkoleniowych z całego kraju, włącznie z proponowanymi pozostałymi usługami i odległością od dworca lub lotniska. W zasobach portalu mieszczą się obiekty z całego kraju także hotele nad morzem i obiekty Spa. Duży wybór obiektów szkoleniowych w mazowieckim i wielkopolskim. Znajdywanie ułatwia wyszukiwarka z wieloma opcjami. W zależności od oczekiwań prosto tu spotkać salę dla każdej liczby zainteresowanych, dopasowane do charakteru spotkania. Poza tym prezentowane obiekty zapewniają pomoc w prowadzeniu cateringu i zaopatrzenia technicznego. Na stronie można również trafić na pomocne wskazówki i wiadomości o specjalnych ofertach.

kategorie » Szkoły biznesu,» Edukey - szkolenia komputerowe

Łódzka firma szkoleniowa specjalizująca się w szkoleniach prawnych, komputerowych i marketingowych oraz innych szkoleniach dla nowej gospodarki. Doświadczeni trenerzy, konkurencyjne ceny, miła i profesjonalna obsługa. Szkolenia już od 150zł za osobę. Małe grupy, sympatyczna atmosfera, catering. Szkolenia w Łodzi, Warszawie i okolicach.

kategorie » Serwisy edukacyjne, Szkoły biznesu, Kursy szkolenia,» Signa Angielski dla dorosłych

Nauka języka angielskiego dla dorosłych. Specjalistyczne szkolenia językowe - SIGNA profesjonalneszkolenia.com

kategorie » Szkoły biznesu, Kursy szkolenia,» Szkolenia unijne i biznesowe - Arbiz

Polecamy szkolenia biznesowe oraz szkolenia unijne. Zależy nam, by uczestnicy naszych szkoleń nabywali wiedzę w sposób dla nich najlepszy, podczas odgrywania scenek, warsztatów, w interakcji z wykładowcą-praktykiem. Polecamy techniki sprzedaży i perswazji, szczególnie dla działów sprzedaży oraz szkolenia aktywizujące zawodowo dla osób bezrobotnych

kategorie » Kursy szkolenia, Szkoły biznesu, Ciekawe strony WWW,