Szkoły artystyczne

» Kurs rysunku architektonicznego w Krakowie - Szkoła Rysunku MDK-kurs

Kurs rysunku architektonicznego MDK zaprasza na całoroczne warsztaty rysunkowe przeznaczone dla osób zdających na architekturę i urbanistykę oraz architekturę krajobrazu. Kurs rysunku w szkole MDK Kraków obejmuje zagadnienia tematycznie dostosowane do wymagań egzaminacyjnych większości wyższych uczelni w Polsce. Prowadzimy również specjalistyczny kurs rysunku przeznaczony dla osób zdających na studia architektoniczne za granicą. Lekcje rysunku prowadzą wyłącznie architekci z wieloletnim doświadczeniem rysunkowym i pedagogicznym.

kategorie » Kursy szkolenia, Korepetycje, Szkoły artystyczne,» Szkoła Muzyczna Kluczbork

Szkoła muzyczna, to miejsce w którym młodzi adepci kształtują swój warsztat i wiedzę muzyczną. Najczęściej szkoły muzyczne opierają swój program o muzykę dawną. Kluczborskie Ognisko Muzyczne, to nowoczesna szkoła kształcąca w kierunku muzyki estradowej i jazzu. Wykwalifikowani instruktorzy sprawią, że szybko usłyszysz postępy. Zapraszamy na lekcje gry na wybranym instrumencie w Kluczborku.

kategorie » Szkoły artystyczne, Organizacje Szkolne,» ALL THAT MUSIC Autorska Szkoła Muzyki, NAUKA ŚPIEWU, GRY NA PIANINIE..., ŁÓDŹ

Autorska Szkoła Muzyki ALL THAT MUSIC kształci muzycznie dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Indywidualne bądź grupowe zajęcia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycieli z wyższym wykształceniem muzycznym, oraz bogatym doświadczeniem pedagogicznym. W swojej ofercie Szkoła Muzyczna posiada następujące zajęcia: lekcje gry na pianinie, lekcje gry na keyboardzie, lekcje gry na gitarze, lekcje gry na skrzypcach, nauka gry na flecie, lekcje śpiewu, rytmika dla dzieci. Za swoją siedzibę Szkoła obrała podwórko pięknie odrestaurowanej łódzkiej kamienicy mieszczącej się w Łodzi na ulicy Piotrkowskiej 145. gorąco zapraszamy rodziców dzieci, młodzież oraz dorosłych na zajęcia muzyczne w Łodzi.

kategorie » Szkoły artystyczne, Korepetycje, Kursy szkolenia,» YAMAHA SZKOŁA MUZYCZNA w Gorzowie Wielkopolskim

Oferuje programy umuzykalniające dla dzieci od 4. miesiąca życia ( Niemowlaki w Krainie Dźwięków / Szkraby i Muzyka / Cudowny Świat Muzyki, Dźwiękoludki) oraz programy instrumentalne dla dzieci od 6.roku życia, młodzieży i dorosłych ( nauka gry na gitarze klasycznej, elektrycznej i basowej, nauka gry na instrumentach klawiszowych, perkusji oraz wokal.

kategorie » Szkoły artystyczne,» Kurs Rysunku Odręcznego Elipsa

Prowadzimy kursy które pomogą zdać Ci na studia architektoniczne. Zajęcia prowadzone przez architektów. Zajęcia prowadzimy w Krakowie. Przygotowujemy na kierunki krakowskie i nie tylko. Całość zwieńczona tygodniowym plenerem odbywającym się w czerwcu przed egzaminami.Miła i spokojna atmosfera.

kategorie » Kursy szkolenia, Szkoły artystyczne,