Lotnictwo

» Miniaturowe Lotnictwo

Lotnictwo pasjonuje od zarania jego historii, inspiruje ludzi, którzy zostają pilotami,mechanikami, pracują w obsłudze lotnisk, ale i tych którzy swoją wyobraźnię materializują w inny sposób. Modelarstwo to specyficzna pasja, przyciągająca ludzi wszelkich profesji,uczących się i nie uczących (bo za wcześnie;-). . Co może być piękniejsze, niż materializacja marzeń? W tym przypadku jest to osiągalne, często niewielkim kosztem.

kategorie » Modelarstwo, Lotnictwo, Majsterkowanie,» Wojna Mussoliniego - La guerra di Mussolini

Serdecznie zapraszam na stronę zajmującą się przybliżeniem udziału militarnego Włoch w II Wojnie Światowej i konfliktach Dwudziestolecia Międzywojennego. Seria artykułów szczegółowo przybliża wydarzenia z poszczególnych frontów na których bil się żołnierz włoski. Kolejny z działów przedstawia armię włoską, poszczególne jej formacje, a nawet poszczególne dywizje. Niebawem startuje też Leksykon Uzbrojenia, przybliżający wyposażenie włoskiej armii - od pancerników floty po indywidualną broń strzelecką piechoty. Na stronie nie brakuje także biografii - polityków i oficerów, ale też samego dyktatora Włoch czy jego rodziny. Kolejny z działów ma przybliżyć Wam ówczesne Włochy, politykę wewnętrzną i zagraniczną, ale też życie codzienne zwykłych ludzi. Całość uzupełniają duże i starannie dobrane galerie zdjęciowe, mapy, struktury organizacyjne czy tablice mundurowe.

kategorie » Militaria, Lotnictwo, Marynistyka,» Samoloty wojskowe w lotnictwie polskim 1918 - 1920

Strona zawiera historie i opisy maszyn wykorzystywanych w lotnictwie polskim w okresie wojny polsko - bolszewickiej.

kategorie » Lotnictwo, Militaria, Nauka hobby,» LZ.pl

Przedstawiciel czeskiego przemysłu lotniczego. Oferuje m.in. samoloty ultralekkie i szybowce ULL, balony, sterowce, samoloty używane i silniki lotnicze. Przedstawiciel firmy ESBrno, producenta urządzeń i technologii do regeneracji, filtracji olejów transformatorowych, przemysłowych oraz turbinowych. Balony Kubicek na ogrzane powietrze, balony reklamowe, stacjonarne i Pneumatyczne.

kategorie » Lotnictwo, Modelarstwo,» Forum lotnicze spotter.pl

Forum lotnicze wortal transportu lotniczego air foto lot lotnictwo zdjęcia lotnicze fotografia lotnicza aircargo EPWA EPWW EPGD EPLL EPGD spotting spotter pokazy lotnicze katastrofy Łask AirShow Krzesiny Radom

kategorie » Lotnictwo,