Majsterkowanie

» Automaty Hot Spot

Witamy Jesteś właścicielem lub kierownikiem takiego miejsca jak: klub, dyskoteka, sklep, stacja benzynowa, pub, bar, restauracja lub pizzeria i chciałbyś dodatkowo zarobić? Jeśli tak, to jest to propozycja dla Ciebie ! Zajmujemy się wstawianiem automatów do gier właśnie w takim miejscu, jak Twoje. Działamy na terenie całego województwa mazowieckiego, łódzkiego, podlaskiego, wielkopolskiego, lubelskiego oraz zachodniopomorskiego! Dostarczamy maszyny do grania w ciągu tygodnia. Gwarantujemy Ci również pomoc techniczną w razie awarii. Twoim zarobkiem jest % od zysku każdego automatu.

kategorie » Serwisy hobby, Majsterkowanie, Film,» NAPRAWA MASZYNY DO SZYCIA GDAŃSK WARSZAWA

Maszyny Singer 834 w naszych domach znajdują się już od ponad 10 lat. Są to urządzenia stosunkowo wytrzymałe niestety lata użytkowania powodują zużycie części. Typowe usterki to: Zużycie zębatek odpowiadających za transport materiału oraz poruszanie się chwytacza, zużyty chwytacz, uszkodzona płytka ściegowa, przestawiona igielnica i kilka innych które w kilku zdaniach opisuję.

kategorie » Majsterkowanie, Nauka hobby, Dom,» Miniaturowe Lotnictwo

Lotnictwo pasjonuje od zarania jego historii, inspiruje ludzi, którzy zostają pilotami,mechanikami, pracują w obsłudze lotnisk, ale i tych którzy swoją wyobraźnię materializują w inny sposób. Modelarstwo to specyficzna pasja, przyciągająca ludzi wszelkich profesji,uczących się i nie uczących (bo za wcześnie;-). . Co może być piękniejsze, niż materializacja marzeń? W tym przypadku jest to osiągalne, często niewielkim kosztem.

kategorie » Modelarstwo, Lotnictwo, Majsterkowanie,» pomyslodajnia.pl

Lubisz majsterkowanie? Marzysz o tym, żeby budować, tworzyć, kreować…? Masz mnóstwo pomysłów i chciałbyś się nimi z kimś podzielić? Pokaż swoje prace w serwisie www.pomyslodajnia.pl i wygraj cenne nagrody – narzędzia Dremel! Pomysłodajnia to miejsce spotkań ludzi tak samo kreatywnych jak Ty, którzy pasjonują się modelarstwem, case moddingiem oraz pracami hand-made. Zapraszamy do konkursu! Zespół Pomysłodajni www.pomyslodajnia.pl

kategorie » Majsterkowanie, Modelarstwo, Nauka hobby,» Sklep dla majsterkowicza - SANMET Sp. J. Muła

W PROMOCJI: kolektory słoneczne 58/1800, kocioł gazowy Viessman. Oferujemy: kominki, kotły, spawarki, kolektory słoneczne, elektronarzędzia i inne. Prowadzimy sprzedaż hurtową, sprzedaż detaliczną, usługi i doradztwo. Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami krajowymi i zagranicznymi. Firma "SANMET" została laureatem prestiżowego rankingu najbardziej dynamicznych polskich firm Gazele Biznesu 2005, organizowanego przez Puls Biznesu. Zapraszamy

kategorie » Majsterkowanie, Dom, Sklepy hobbystyczne,