Zwierzęta

» Piękna rasa

Berneńczk to rasa psów uzyskana na początku XX wieku w Szwajcarii, w okolicach Berna. Rasę stanowią ciężkie psy, na początek używane jako psy pasterskie do pilnowania owiec. Używano ich zarówno do ciągnięcia nieznacznych wózków na mleko i inne mało ważące towary. Obecnie BPP zaliczany może być do grupy najłagodniejszych psów i dlatego może być w zdecydowanej większości przypadków psem towarzyszem rónież w rodzinach posaidających małe dzeci

kategorie » Zwierzęta, Serwisy hobby, Nauka hobby,» Robizoo - sklep akwarystyczny, akwaria, zestawy akwariowe

Robizoo to sklep dla pasjonatów. Akwarystyka oraz pokrewne dziedziny to hobby satysfakcjonujące i korzystne dla zdrowia. Zapomnij o stresie i naładuj baterie, relaksując się przy własnej hodowli ryb lub projektując żywy obraz, jakim są akwaria roślinne. Zacznij przygodę z akwarystyką razem z nami. Robizoo to sklep, który powstał, aby spełniać potrzeby pasjonatów.

kategorie » Akwarystyka, Sklepy hobbystyczne, Zwierzęta,» MILMOND - Hodowla Cavalier King Charles Spaniel

Domowa Hodowla Cavalier King Charles Spanieli MILMOND z Warszawy. Cavaliery to żywe i wesołe psy. Uwielbiają zabawę, są przywiązane do członków rodziny, bardzo przyjacielskie. Nie są lękliwe i agresywne. Dawniej te psy były używane do polowań. Dzisiaj cavalier king charles spaniel jest hodowany w celach reprezentacyjnych i jest psem do towarzystwa.

kategorie » Zwierzęta,» Hodowla Nowa Era*PL

Witam serdecznie na stronie domowej hodowli kotów rasowych Nowa Era*PL. Nasza Hodowla specjalizuje się w kotach Syberyjskich Klasycznych w różnych odmianach kolorystycznych i w Syberyjskich Neva Masquerade.

kategorie » Zwierzęta, Nauka hobby,» Dwa Konie - sklep jeździecki

WITAMY W SKLEPIE JEŹDZIECKIM DWA KONIE! Towary oferowane w Naszym sklepie cechują się wysoką jakością oraz niską ceną. Pracujemy zgodnie z mottem - "z pasją przez świat" i tym zarażamy Naszych klientów.Dokładamy wszelkich starań aby zamówiony towar dotarł do Ciebie jak najszybciej. NIE ZWLEKAJ! - kupuj u najlepszych.

kategorie » Zwierzęta, Sport turystyka, Sklepy hobbystyczne,