Ogród

» Umywalki Plenerowe Turystyczne

Umywalka plenerowa sprawdza się wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz. Niezależnie od miejsca. Chcesz spędzić wakacje na kempingu, budujesz dom i nie masz jeszcze dostępu do bieżącej wody, jesteś zawodowym kierowcą czy turystą - nasze umywalki plenerowe zapewnią Ci komfort czystej wody.

kategorie » Sport turystyka, Ogród, Wędkarstwo,» Twój wymarzony ogród

Blog zawierający wszelkie informacje oraz przemyślenia odnośnie wyposażenia ogrodu. Bierzemy "pod lupę" nowe trendy ogrodowe, architekturę oraz roślinność. Doradzimy jakie wyjście będzie najlepsze dla laików jak też zaawansowanych ogrodników. Chętnie odpowiemy n państwa pytania. Nasz zespół składa się z osób, które od kilku lat pałają się ogrodnictwem w każdym znaczeniu tego słowa. Kwestie techniczne nie są dla nas wyzwaniem. Prezentujemy ogród od podłoża do ostatecznych detali. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony.

kategorie » Ogród, Serwisy hobby, Dom,» usługi ogrodnicze poznań

To nie jest tak, że przestrzeń wokół domu ma być brzydka. Nie możesz pozwolić sobie na to aby to miejsce wyglądało jak zwykłe pole. Potrzebujesz miejsca do relaksu czy powodu zazdrości dla sąsiada. Firma Heptus to profesjonalne usługi ogrodnicze poznań - zaprojektujemy dla ciebie piękne miejsce!

kategorie » Dom, Ogród, Rośliny,» Hodowla psów rasowych Chosna

Owczarek podhalański, labrador retriever, berneński pies pasterski. Na stronie zdjęcia naszych psów, opisy, wzorce oraz historia ras przez nas hodowanych. Mioty z naszej hodowli oraz szczenięta możliwe do kupienia, porady, wystawy a także wiele innych informacji. Istnieje możliwość zapisania się na miot oraz rezerwacji szczeniąt. Serdecznie zapraszam na naszą stronę, wszystkich miłośników zwierząt.

kategorie » Zwierzęta, Ogród,» Grillowanie

Grillowanie w Polsce w ostatnich latach stało się niezwykle popularne i dziś jest jednym z ulubionych sposobów spędzania wolnego czasu podczas spotkań rodzinnych czy towarzyskich w sezonie wakacyjnym. Wraz z stale rosnącym zainteresowaniem grillowania nie tylko w ogrodzie ale również i w domu wytwórcy prześcigają się w pomysłach, by jeszcze bardziej uprzyjemnić i udoskonalić pieczenie na ruszcie.

kategorie » Ogród,