Ogród

» usługi ogrodnicze poznań

To nie jest tak, że przestrzeń wokół domu ma być brzydka. Nie możesz pozwolić sobie na to aby to miejsce wyglądało jak zwykłe pole. Potrzebujesz miejsca do relaksu czy powodu zazdrości dla sąsiada. Firma Heptus to profesjonalne usługi ogrodnicze poznań - zaprojektujemy dla ciebie piękne miejsce!

kategorie » Dom, Ogród, Rośliny,» Hodowla psów rasowych Chosna

Owczarek podhalański, labrador retriever, berneński pies pasterski. Na stronie zdjęcia naszych psów, opisy, wzorce oraz historia ras przez nas hodowanych. Mioty z naszej hodowli oraz szczenięta możliwe do kupienia, porady, wystawy a także wiele innych informacji. Istnieje możliwość zapisania się na miot oraz rezerwacji szczeniąt. Serdecznie zapraszam na naszą stronę, wszystkich miłośników zwierząt.

kategorie » Zwierzęta, Ogród,» Altany

Nasza firma od dłuższego czasu zajmuje się produkcją wszelkiego rodzaju mebli ogrodowych, altan, domków narzędziowych, domków letniskowych, huśtawek, placów zabaw, itp.

kategorie » Ogród,» Ogrodowisko

Portal ogrodniczy, zawierający porady odnośnie projektowania, zakładania i pielęgnacji ogrodów, a także opisy polskich i zagranicznych ogrodów

kategorie » Ogród, Dom,» Forum ogrodnicze

Forum ogrodnicze na temat roślin ogrodowych i domowych. Liczne porady na temat uprawy roślin, fotografie roślin i ogrodów. Kącik kulinarny z ciekawymi przepisami, robótek ręcznych z wzorami. Miła i przyjazna atmosfera.

kategorie » Serwisy hobby, Ogród, Rośliny,