Kolejnictwo

» Modelarstwo

Witamy na stronie dla modelarzy, tu znajdziesz wszystko co konieczne do budowy oraz wykończenia modelu. Satysfakcja gwarantowana! Polecamy wielki wybór produktów przeznaczonych dla modelarzy, młodych i weteranów: modele do sklejania, modele plastikowe, drewniane i kartonowe, akcesoria i przybory modelarskie: nożyki, pędzelki, pilniki, wiertarki, aerografy, kompresory oraz wiele innych. Dla entuzjastów kolekcjonerstwa oferujemy gotowe modele samolotów, okrętów, broni pancernej, aut a także innych pojazdów. Fanatycy kolejek elektrycznych też znajdą osobny dział z torami, zestawami startowymi, taborem kolejowym (lokomotywy, wagony) a także budowlami. Chemia modelarska (farbki modelarskie, kleje, szpachlówki to duża część naszego asortymentu. Na zamówienie sprowadzamy artykuły jakich nie ma w danej chwili na magazynie. Przesyłkę realizujemy za pomocą firm kurierskich i Poczty Polskiej, możliwy jest też odbiór osobisty w Katowicach. Polecamy też katalogi wielu producentów. Zapewniamy szybką wysyłkę i konkurencyjne ceny. Zapraszamy weteranów modelarstwa i początkujących. Jeśli poszukujesz prezentu pociechy lub kolegi ? u nas na pewno coś znajdziesz. Odwiedź nas a będziesz zadowolony.

kategorie » Modelarstwo, Kolejnictwo, Sklepy hobbystyczne,» Sklep Modelarski mojswiatmodeli

Szeroki asortyment: modelarstwo kolejowe – kolejki elektryczne, kolejki dla dzieci, wszystko do budowy makiet. Pełny asortyment modelarski: modele do sklejania, modelarstwo lotnicze, modele plastikowe w pełnej gamie: samoloty, okręty, pojazdy wojskowe, figurki, samochody, motory, śmigłowce, żaglowce, pojazdy kosmiczne. Wszystko do budowy dioramy. W szerokiej gamie farby i chemia modelarska. Narzędzia modelarskie i wszystko do budowy warsztatu modelarza.

kategorie » Modelarstwo, Kolekcjonowanie, Kolejnictwo,» INFOKOLEJ - Niezależne Forum Kolejowe

Forum poświęcone tematy kolejowej.

kategorie » Kolejnictwo,» Koleje małe i duże

Magazyn historyczno - modelarski poświęcony taborowi kolejowemu. Na stronach dowiemy się między innymi gdzie i kiedy organizowane są imprezy, giełdy, wystawy i spotkania.

kategorie » Kolejnictwo, Modelarstwo,» www.parowozy.com.pl

Witryna przeznaczona dla wielbicieli kolejnictwa Głównym tematem witryny są stare parowozy. Strona prowadzona jest przez osoby związane z parowozownią w Wolsztynie. Na stronie znajdziemy galerię zdjęć, dokładne opisy i historię trzynastu typów parowozów, jakimi dysponuje placówka PKP w Wolsztyni. Na stronie można odsłuchać głosy wydawane przez poszczególne parowozy.

kategorie » Kolejnictwo,