Kolekcjonowanie

» Internetowy sklep wędkarski - Pirania

Internetowy sklep wędkarski PIRANIA oferuje szeroki asortyment sprzętu wędkarskiego z myślą o spinningu. W swojej ofercie handlowej posiadamy sprzęt i akcesoria renomowanych producentów Polskich jak i zagranicznych. Cały czas poszerzamy ofertę i szukamy nowych rozwiązań które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dzisiejsze wędkarstwo spinningowe to wiele metod, technik i przynęt spinningowych przeznaczonych do połowu konkretnego gatunku ryb. Możemy cieszyć się z połowu białorybu jak również największych okazów z morskich wypraw.

kategorie » Wędkarstwo, Łowiectwo, Kolekcjonowanie,» Forum na temat torów samochodowych typu slot cars takich jak Carrera Go lub Digital 132

Portal i forum poświęcone jest torom samochodowym tzw. Slot Cars. Są to samochody, które są sterowane za pomocą kontrolera i poruszają się w slocie (z tąd ich nazwa :-). Jest to oczywiście zabawka, ale można ją rozbudować do całkiem niezłych rozmiarów z dużym stopniem złożoności. Czyli ... dla każdego coś miłego :-) Hobby to dopiero zaczyna funkcjonować w Polsce. Mamy nadzieję, że poprzez udostępnienie tego forum, damy wam możliwość cieszenia się tą zabawą.

kategorie » Kolekcjonowanie, Modelarstwo,» Miniaturki alkoholi

Kolekcjonowanie miniaturek alkoholi rozpocząłem na początku 2014 roku czyli zupełnie niedawno. Mógłbym mieć pewnie ich więcej gdyby nie mały szczegół - ograniczenia finansowe. Jak pewnie każdy z 'maniaków' miniaturek na początku swojej drogi, zbieram wszystko co mi wpadnie w ręce, byle było do 50 ml. Pewnie kiedyś, jakoś to uporządkuję ale jeszcze nie teraz. Przecież dopiero zaczynam choć jestem w wieku raczej emerytalnym. Zapraszam serdecznie do obejrzenia mojej kolekcji.

kategorie » Kolekcjonowanie,» Strony hobbystyczne KolekcjonerPolski.pl

Tematyczny katalog stron nie tylko dla kolekcjonerów. Znajdź lub dodaj strony twojego hobby. Tutaj znajdują się najważniejsze stronu domowe, firmowe, blogi, sklepy związane z wszystkim co jest rozrywką lub twoim hobby. Lubisz zbierać, dziergać, majsterkować, kolekcjonować to zwiedzaj naszą stronę.

kategorie » Kolekcjonowanie, Numizmatyka, Militaria,» Sklep numizmatyczny cndukat.pl

Zapraszamy do sklepu numizmatycznego Dukat oferujemy sprzedaż tradycyjną oraz przez sklep internetowy. W ofercie posiadamy szeroki wybór klaser i albumów, monety oraz banknoty. Nasza firma prowadzi skup i sprzedaż walorów oraz komis numizmatyczny.

kategorie » Numizmatyka, Filatelistyka, Kolekcjonowanie,