Macierzyństwo

» Blog o oszczędzaniu oczami kobiety

Blog działa od niedawna, to pomysł na napisanie własnych myśli i chwilę oddechu między zajęciami. Dzieci pochłaniają fundusze dlatego zobacz jak ja radzę sobie z domowym budżetem. Zapraszam do komentowania, może podsuniecie mi kilka porad na wpis.

kategorie » Poradniki, Macierzyństwo,» Objawy ciąży

Strona opisuje wszystkie typowe i mniej typowe objawy ciąży. Dzięki wiedzy zgromadzonej na stronie możesz nie tylko upewnić się czy jesteś w ciąży, ale również dowiedzieć się wielu interesujących wiadomości na temat tego trudnego okresu. Na stronie widnieje też kalendarz ciąży. Opisuje on ciążę tydzień po tygodniu. Dzięki temu łatwiej się przygotować na ten trudny czas. Poza tym na stronie znalazło się również forum dyskusyjne. Można tam zadawać wszystkie pytania na tematy: objawy ciąży czy też przebieg ciąży.

kategorie » Macierzyństwo, Zdrowie kobiety,» Dziecko

Wychowanie dziecka to nasz główny cel życia.Każdy rodzic wie,że maluch potrzebuje dużo czułości i ciepła.Ale liczą się tu także inne kwestie takie jak karmienie piersią,pieluchy,mleko,czy nawet jakie gry i zabawy wybrać dla dziecka,żeby jego rozwój był jak najlepszy.

kategorie » Macierzyństwo, Poradniki, Strony dla kobiet,» Opieka nad dziećmi na weselu

Zapewniamy dzieciom opiekę i dobrą zabawę podczas wesela. Gwarantujemy wiele atrakcji umilających czas Maluchom. Indywidualnie ustalamy Plan Działania dostosowany do wieku i liczby Dzieci, miejsca przyjęcia weselnego i pory roku. Uwzględniamy propozycje i wymagania Organizatorów Wesela. Proponujemy dodatkową opcję układania Dzieci do snu. Zapewniamy materiały, balony, rekwizyty, atestowane farby do malowania twarzy itp.

kategorie » Macierzyństwo, Styl życia lifestyle,» Karnawał dla dzieci

Nasza agencja artystyczna organizuje bale i karnawały dla dzieci. Niezwykłe imprezy. Za każdym razem pojawiają się baśniowe postacie które wprowadzają dzieci w swój niezwykły, pełen fantazji świat. Podaruj dzieciom piękne chwile. Kraina Szczęśliwości to miejsce, w którym na pewno każdy dobrze się czuje. Koncerty okolicznościowe. Organizujemy również koncerty dla dzieci i dorosłych. Sprawdź naszą pełną propozycję. W baśniowym świecie wszystko jest możliwe.

kategorie » Macierzyństwo, Rozrywka dla kobiet, Strony dla kobiet,