Najnowsze wpisy

» Tworzenie stron internetowych

Nasi pracownicy stale się szkolą, zdobywając wiedzę na temat nowych technologii i nowe umiejętności. Oferujemy tworzenie stron internetowych, projektowanie portali, projektowanie sklepów internetowych, www projektowanie, tworzenie aplikacji na Facebooka, pozycjonowanie serwisów www, audyty bezpieczeństwa. NETFACE - lepsze oblicze sieci.

kategorie » Internet,» agencja interaktywna

Cyberstudio to agencja, która jest skłonna na różnego rodzaju propozycje i próbę sił związaną w wszechstronnie rozumianym rynkiem tworzenia stron internetowych. Firma nie boi się podejmowania ryzyka związanego z stosowaniem nowoczesnych rozwiązań. Realizacje Cyberstudio przykuwają uwagę użytecznością i logicznym umieszczeniem wiadomości na stronach www.

kategorie » Internet,» Katalogowanie program

Witryna internetowa stanowi prezentację oprogramowania do manualnego pozycjonowania witryn. Znajdują się tam materiały przedstawiające aplikację SeoLight, jego funkcjonalność, obsługę, a także filmy instruktażowe i przewodniki pokazujące jak pozycjonować strony www. Witryna mieści także forum dyskusyjne. SeoLight jest często uaktualniany i doskonalony. Wdrażane są również propozycje użytkowników, którzy mają wpływ na przyszły kształt programu. Celowo przygotowana wersja demonstracyjna pozwala na dokładne zapoznanie się z programem przed zakupem.

kategorie » Programy inne,» Aktualizacja do normy

Buduj z Głową jest ukazującą się co kwartał aktualizacją do oprogramowania Norma PRO i Norma Standard. Oprócz dostarczenia aktualnej wersji programu, Buduj z Głową to źródło najświeższych informacji z dziedziny budownictwa i kosztorysowania. Aktualizacja do normy zapewni Ci dostęp do bazy wiedzy, również jeśli chodzi o przepisy prawne. Zachęcamy do odwiedzin naszej strony i zakupu online.

kategorie » Programy inne,» Programy kosztorysowe

System Athena jest idealnym rozwiązaniem dla firmy zajmującej się sporządzaniem kosztorysów, która szuka kompleksowego narzędzia do swojej pracy. System zawiera oprócz oprogramowania Norma Pro wiele innych przydatnych programów wspomagających proces kosztorysowania budowlanego.

kategorie » Programy inne, Biuro,