Oldies

» Radio Szafir

Radio to sztuka słuchania, to świat dźwięków. Radio Szafir powstało z myślą o wszystkich tych, którzy cenią sobie dobre słowo i muzykę płynące z drugiej strony magicznego świata, jakim jest radio. Pomysłodawcą i założycielem Radia Szafir jest Leszek Kopeć - dziennikarz i muzyk.

kategorie » Rock Pop, Other, Oldies,» Śląskie Radio

Radio ma na celu ułatwienie dotarcia do muzyki tworzonej na Śląsku, a przede wszystkim o Ślązakach ...

kategorie » Folk, Radio from Poland, Oldies, Multi Channels, Talk, Other,» Studenckie Radio17 - Można inaczej

Jesteśmy internetowym, studenckim radiem - tworzonym dla studentów przez studentów. Działamy non profit od października 2006 roku, nasza praca ma charakter wolontariatu. Działalność rozpoczęliśmy dzięki kilku zapaleńcom od nadawania w jednym z akademików Miasteczka Studenckiego AGH. Aby upamiętnić nasze korzenie w nazwie mamy 17stkę - liczbę domów studenckich na miasteczku.

kategorie » Radio from Poland, Techno Dance, Oldies, Techno Dance,» Radio One Live 80

Z Radiem One Live 80s 90s (onelive80 , onelive ) posłuchasz muzyki: Italo Disco Euro Disco New Romantic Pop Dance lat 80 i 90. Przeboje wszechczasów czyli muzyka lat 80 i 90. Interaktywny kontakt z DJ to dodatkowy atut naszej rozgłośni. Dzięki temu to Ty możesz ustalać i dedykować jakie utwory będą prezentowane podczas danej audycji. ZAPRASZAMY SERDECZNIE

kategorie » Radio from Poland, Rock Pop, Oldies,» Polskie Radio Londyn

Polskie Radio Londyn - Polish Radio London - Radio Orla

kategorie » Radio from Poland, Rock Pop, Oldies,