Restauracje kawiarnie

» Senso Dekoracje Łódź

Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz gwarancję otrzymania niebanalnych i niepowtarzalnych kompozycji florystycznych, które będą towarzyszyć Państwu w najważniejszych momentach życia i nadawać barwy codzienności.

kategorie » Wesela śluby, Imprezy obsługa , Restauracje kawiarnie,» Dobre Wino

"Jak pragnę wina" to nie tylko restauracja ale i sklep z winem, gdzie istnieje możliwość zakupienia szlachetnych trunków. W naszej ofercie znajdą Państwo ponad 500 win z całego świata, oryginalne oliwy od naszych zagranicznych producentów, a także alkohole mocne, grapy, koniaki, whisky itp. - większość z nich można też degustować na miejscu. Sklep "Jak pragnę wina" zaprasza na szkolenia winiarskie oraz kursy winiarskie. W wyborze odpowiedniego wina doradzi Państwu profesjonalnie wyszkolona obsługa restauracji.

kategorie » Restauracje kawiarnie,» Jak pragnę wina

Pierwszy sklep z winem w Łodzi z innowacyjnym podziałem win według stylów wynikających z zawartości alkoholu w winie. Pamiętajmy , że to styl wina dobieramy do potraw , a nie szczep czy region pochodzenia. Dzięki takiemu układowi nie błądzimy w sklepie, tylko kierujemy się do określonego , specjalnie oznaczonego regału i tam dokonujemy wyboru wina.Stali klienci otrzymują Kart Klubowe umożliwiające zakupy z rabatem, a także zniżki na szkolenia winiarskie i degustacje komentowane.

kategorie » Restauracje kawiarnie,» http://partypizza.pl

1. Chcesz zjeść smaczną pizzę? Nie znalazłeś jeszcze tej wyjątkowej? Koniecznie zajrzyj na nasz portal, gdzie znajdziesz listę pizzy, które możemy dla Ciebie zrobić. U nas nawet najzwyklejsza pizza okaże się być smaczna. W swej ofercie mamy standardowe pizze oraz wyszukane. U nas na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy szeroki wybór przeróżnych pizzy, które zaspokoją nawet największego głodomora.

kategorie » Restauracje kawiarnie,