Edukacja

» Szkolenie BHP online

Jeśli w Twojej firmie znajdują się strefy zagrożenia wybuchem, to jako pracodawca masz obowiązek opracować Dokument Zabezpieczenia przed Wybuchem, a pracownicy zatrudnieni na stanowiskach zagrożonych atmosferą wybuchu powinni dokładnie zapoznać się z tą dokumentacją. W przypadku gdy miejsce pracy, znajdujące się w nim urządzenia lub organizacja pracy zostały zmienione i mają wpływ na oceną ryzyka to dokument Zabezpieczenia przed Wybuchem powinien być każdorazowo aktualizowany. BHP Consulting prowadzi szkolenia Atex.

kategorie » Edukacja,» Eduvis.pl

Odpowiednie pomoce dydaktyczne i naukowe oferowane przez firmę EduVis ułatwiają uczniom zdobywanie i przyswajanie wiedzy. Od ponad 20 lat świadczymy usługi doradcze w zakresie odpowiednich pomocy edukacyjnych. W naszym e-sklepie znajdują się pomoce dydaktyczne do nauczania wszystkich przedmiotów szkolnych a także profesjonalny sprzęt elektroniczny.

kategorie » Edukacja,» BHPEX znaki BHP

Instrukcje bhp zapewniają bezpieczeństwo w zakładzie pracy. Właściciel każdej firmy musi pamiętać o tym, aby wszystkie miejsca pracy były wyposażone w stosowne stanowiskowe instrukcje bhp. Stanowiskowa instrukcja BHP to konieczny i jasno sprecyzowany dokument będący ważnym elementem prawidłowego systemu pracy. Instrukcje takie należy zakupić przed rozpoczęciem działalności danej firmy. Nasz sklep oferuje odpowiednie instrukcje dla danego stanowiska dzięki czemu można uniknąć kary za nieprzestrzeganie przepisów lub błędną interpretację a także zapewnić bezpieczeństwo pracownikom.

kategorie » BHP, Edukacja, Odzież,» fiszki.pl

Poznaj Fiszki.pl – serwis internetowy, gdzie czeka na Ciebie cała moc przydatnych materiałów, jak chodzi o naukę języków obcych. Oferujemy zarówno fiszki ze słówkami, jak i moc materiałów gramatycznych najlepszych wydawnictw na świecie w rozsądnych cenach. Zobacz, jak zamówić już teraz – zapraszamy do kupowania u nas!

kategorie » Edukacja,» Odpowiedzi.com.pl

Odpowiedzi.com.pl jest sklepem internetowym, w ofercie którego można znaleźć aktualne testy, do których dołączone zostały prawidłowe odpowiedzi. Sprzedawane są testy na przewoźnika, na wózki widłowe oraz testy dla ochroniarzy. Ponadto, istnieje również możliwość zakupu testów do straży granicznej czy testy przeznaczone dla osób, które chcą dostać się do koła łowieckiego. Zakupione testy są wysyłane na adres e mail klienta.

kategorie » Edukacja,