Rośliny

» Krzewy iglaste

Krzewy iglaste, a także w mniejszym udziale liściaste i bylin oferuje szkółka poprzez sprzedaż internetową. Młoda sadzonki idealnie nadają się do wysyłki kurierem, a ich cena jest nieporównywalnie niższa od większych roślin dostępnych w pojemnikach.

kategorie » Rośliny, Ogrodnicze, Kwiaty,» Środki ochrony roślin - Flora and Fauna

Środki ochrony roślin to jeden z najważniejszych elementów profesjonalnej uprawy roślin. Jeżeli pragniesz, aby Twoja uprawa obfitowała w plony, koniecznie musisz zadbać, by nie dopadły jej szkodniki lub choroba. Ponadto gdy zajmujesz się roślinami egzotycznymi, konieczne jest stworzenie im odpowiednich warunków, a w tym pomogą Ci sterowniki klimatu i oświetlenie roślin. Odwiedź flora-fauna.pl i zaopatrz się w potrzebne akcesoria ogrodowe!

kategorie » Ogrodnicze, Rośliny, Rolniczy,» Victus.pl

Jesteśmy dystrybutorem sprzętu ogrodniczego i leśnego, a także środków do pielęgnacji roślin. Mamy dla Ciebie produkty takich marek jak: Oleo-Mac, Victus, Toro, Hozelock, Pokon, Chrysal, Ikra, Haaga, Carlton i Keter. Wybierz coś od najlepszych z nimi na pewno będziesz miał zielone palce. A praca w ogrodzie stanie się wydajna i będzie wielką przyjemnością.

kategorie » Rośliny,» Stimeo-domki.pl

Jesteśmy profesjonalni i doświadczeni, stoi za nami zadowolenie naszych klientów, którzy od lat wybierają naszą drewnianą architekturę ogrodową i usługi transportu i montażu. Wybieraj spośród domków ogrodowych, garaży i wiat, a także szklarni, które na pewno spełnią wymagania nawet najbardziej wybrednych. Wszystko to w doskonałych cenach i w doskonałej jakości.

kategorie » Rośliny,» Ogrodnicze24.pl

Sklep internetowy www.ogrodnicze24.pl oferuje zróżnicowany i sprawdzony asortyment, który sprawdzi się w każdym ogrodzie. Można tutaj nabyć zarówno nasiona czy środki ochrony roślin, jak i pełen zakres narzędzi i akcesoriów ogrodowych znanych producentów. Dostępne są także różnego rodzaju meble ogrodowe, sprzęt do grillowania, dekoracje i dodatki. Atutami sklepu są rzetelność i szybka dostawa towaru do klienta.

kategorie » Rośliny,