Zdrowie Uroda

wpisów: 631, głównych kategorii: 9, podkategorii: 173

Nowe wpisy

NOVA sp. z o.o
Zastanawiasz się nad tym, czy dożylna terapia witaminowa to będzie dobre rozwiązanie? Czym prędzej zapoznaj się z naszą ofertą. Decydując się na naszą pomoc, wybierasz dbałość o zdrowie. Przykładów można wymienić wiele, wśród nich jest choćby detoksykacja organizmu czy leczenie wspomagające raka. Można powiedzieć, że wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom.
home » https://alterklinik.pl/
Kategorie:
Medycyna zdrowie » Kliniki szpitale
Nałęcz Clinic
Nałęcz Clinic to klinika medycyny estetycznej. Wykonuje się tu bardzo różne zabiegi m.in. usuwanie zmarszczek, depilację laserową, redukcję tkanki tłuszczowej czy zamykanie naczynek. Katowice to miasto, gdzie mieści się klinika. To szansa na poddanie się zabiegom, które nie tylko poprawią wygląd pacjenta, ale też będą korzystnie oddziaływać na zdrowie oraz samopoczucie pacjenta.
home » http://naleczclinic.pl/
Kategorie:
Zdrowie uroda: » Pielęgnacja Urody
Gabinet Lekarski Adam Grzywiński
Badania kierowców kategorii A, B oraz T to główna usługa gabinetu lekarskiego Adam Grzywińskiego. Tu także możesz zasięgnąć pilnej konsultacji z zakresu interny, wyrobić lub przedłużyć sanitarną książeczkę zdrowia, uzyskać zwolnienie od lekarz sądowego.
home » http://lekarz-wizyty.pl/
Kategorie:
Lekarze » Interniści
Gabinety lekarskie: » Interniści
Akton Rehabilitacja
Nasza firma oferuje swym klientom między innymi taką pomoc jak rehabilitacja kolana w Białymstoku. Prowadzimy na co dzień leczenie usprawniające zachowawcze i pooperacyjne. Dotyczy ono przede wszystkim uszkodzeń przedniego i tylnego więzadła krzyżowego, przyśrodkowego więzadła pobocznego, uszkodzenia łąkotek, stanów zapalnych kaletki, torbieli Bakera czy też złamań rzepki
home » https://aktonrehabilitacja.pl/
Kategorie:
Lekarze » Rehabilitanci
Lekarz Stomatolog Ewa Pawlak
Profesjonalny gabinet stomatologiczny w Nieporęcie (w okolicach warszawskiej dzielnicy Białołęka) prowadzony przez lekarz stomatolog Ewa Pawlak. Charakteryzuje się ponad 25-letnim doświadczeniem w ortodoncji, protetyce, endodoncji i stomatologii zachowawczej. Świadczone są także usługi stomatologiczne dotyczące profilaktyki stomatologicznej, stomatologii estetycznej i dziecięcej.
home » http://ewapawlak.com.pl/
Kategorie:
Lekarze » Stomatolodzy