Inne Gabinety LekarskieZdrowie » Gabinety Lekarskie » Inne Gabinety Lekarskie


» podolog-warszawa.proPodczas ostatniej kąpieli zauważyłaś, że na Twojej stopie lub obu pojawiły się kurzajki? Być może przeniosły się już na dłonie, co wywołuje u Ciebie okropny dyskomfort i skrępowanie? Są one brzydkie i okropnie zaraźliwe – wystarczy zwykły uścisk zarażonej dłoni aby się nią zainfekować. Nie próbuj ich leczyć na własną rękę, bo to może tylko pogorszyć sprawę. Niezależnie od tego jak są duże i na której części stopy, powinnaś skonsultować to z podologiem, np. z warszawskiego gabinetu Body Move, który rozpocznie odpowiednie leczenie.
home » http://podolog-warszawa.pro/
Kategorie:
Gabinety lekarskie: » Inne Gabinety Lekarskie
 


» ASTI STUDIO Katarzyna KlińskaPortal internetowy atpowe-zapalenie-skory.net.pl w całości mówi o Atopowym Zapaleniu Skóry. W serwisie poruszamy najistotniejsze informacje. Wszystkie publikowane artykuły są rzetelnie przygotowywane. Czyta się je lekko i przyjemnie a przy tym niosą dużą wartość merytoryczną. Na stronie atpowe-zapalenie-skory.net.pl odpowiadamy na najbardziej frapujące pytania odnośnie choroby AZS. Zapraszamy do lektury.
home » http://www.atopowe-zapalenie-skory.net.pl
Kategorie:
Gabinety lekarskie: » Inne Gabinety Lekarskie
 


» Lek. med. Baran WojciechTen gabinet hematologiczny oferuje bardzo bogatą i profesjonalną gamę działań, które wiążą się z badaniami oraz leczeniem z zakresu hematologii. Doświadczony lekarz specjalista, bada i leczy takie choroby układu krwiotwórczego, jak anemie czy nowotworowe ingerencje w tym obszarze organizmu człowieka. Pełna oferta badań i działań, znajduje się na stronie, tak samo jak dane do kontaktu.
home » http://www.hematologgdansk.pl
Kategorie:
Gabinety lekarskie: » Inne Gabinety Lekarskie
 


» Retina Szpital OkulistycznyPowstaliśmy w 2004 roku. Od początku istnienia naszego szpitala okulistycznego dokładamy wszelkich starań, by nasi pacjenci widzieli wyraźnie. Leczymy skomplikowane choroby oczu. Badania i leczenie przeprowadzamy na najnowszym sprzęcie medycznym. Wykonujemy badania rogówki, badania ciśnienia oka, badania ostrości wzroku. Operujemy zaćmę, wykonujemy drobne zabiegi chirurgiczne, przeprowadzamy witrektomię.
home » http://www.retina.pl
Kategorie:
Gabinety lekarskie: » Inne Gabinety Lekarskie
 


» Gastrolog - GostyńPORADY Z ZAKRESU CHORÓB PRZEWODU POKARMOWEGO M.IN.: Choroby przełyku, Choroby żołądka i dwunastnicy, Choroby jelit, Choroby wątroby, Choroby trzustki.
PORADY Z ZAKRESU CHORÓB PRZEWODU POKARMOWEGO M.IN.: Choroby przełyku: choroba refluksowa przełyku, przepukliny przeponowe, zaburzenia motoryki przełyku (achalazja i inne). Choroby żołądka i dwunastnicy: choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy, zakażenie Helicobacter pylori, zapalenie błony śluzowej żołądka i dwunastnicy, dyspepsja czynnościowa.
home » http://agnieszka-konarkowska.pl/
Kategorie:
Medycyna zdrowie » Zdrowie dzieci
Lekarze » Gastrolodzy
Choroby » Gastrologiczne
Służba zdrowia: » Przychodnie lekarskie
Gabinety lekarskie: » Inne Gabinety Lekarskie
 


 

1

 2    » 
pdkategoria: Inne Gabinety Lekarskie wpisów: 6 na 2 stronach