Salony kosmetyczneZdrowie » Pielęgnacja urody » Salony kosmetyczne


» Salon Kosmetyczny LatikaW ramach oferty, którą zapewnia nasze Studio Urody Latika zapewniamy na terenie Reda-Rekowo profesjonalne usługi w zakresie wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych i kosmetycznych. Jednocześnie zapewniamy naszym klientkom szeroki zakres zabiegów, które pozwalają na uzyskanie odpowiednich efektów. Oferujemy między innymi zabiegi pielęgnowania dłoni, stóp, zabiegi na twarz, szeroki zakres zabiegów kosmetycznych, depilowanie woskiem.
home » http://latika.pl/
Kategorie:
Zdrowie uroda: » Salony kosmetyczne
 


» Clinica Cosmetologica Sp. z o.o.Znajdująca się na terenie Gdańska Clinica Cosmetologica jest wyjątkowym miejscem dla każdej osoby zainteresowanej zabiegami medycyny estetycznej. Dostępna jest w niej między innymi depilacja laserowa, mezoterapia, krioterapia, endermologia, zabiegi odchudzające, zabiegi na boczki, depilacja woskiem. Posiada wykwalifikowany i doświadczony personel jak i również nowoczesny sprzęt zabiegowy.
home » https://clinicacosmetologica.pl
Kategorie:
Zdrowie uroda: » Salony kosmetyczne
 


» Happy & BeautyZapraszamy do świata zabiegów, które wykonujemy w naszym gabinecie kosmetycznym. Zapewniamy, że będzie to doskonała decyzja, która z pewnością będzie dla Ciebie doskonałą decyzją. Sprawdź jak wiele zyskasz wybierając nasze rozwiązania. To będzie decyzja, która zaprocentuje wieloma rozwiązaniami z najwyższej półki.
home » http://happy-beauty.pl/
Kategorie:
Zdrowie uroda: » Salony kosmetyczne
 


» Beauty FactoryNasze nowoczesne centrum odnowy biologicznej oferuje usługi z dziedziny kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Nasi klienci mogą u nas skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, szerokiego spektrum zabiegów medycyny estetycznej, wykonać makijaż permanentny oraz skorzystać z wielu innych możliwości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz rezerwacji terminu wizyty w Beauty Factory .
home » http://beauty-factory.pl/
Kategorie:
Zdrowie uroda: » Salony kosmetyczne
 


» Beauty ConectWśród usług w naszym gabinecie kosmetologii estetycznej możesz znaleźć zabiegi mikropigmentacji i zabiegi beauty, między innymi karboksyloterapię i mezoterapię. Oferujemy także profesjonalne konsultacje i podpowiedzi, jak dbać o twoją cerę. Z nami wydobędziesz z siebie swoje naturalne piękno. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie beautyconect.pl.
home » http://beautyconect.pl/
Kategorie:
Zdrowie uroda: » Salony kosmetyczne
 


 

1

 2  3  4  5  6    » 
pdkategoria: Salony kosmetyczne wpisów: 27 na 6 stronach